Jste na: LAMI KAPPA / O firmě / Aktuality

logo

Aktuality

Informace o nejnovějších technických řešeních, přístrojích, software, aktuálních školeních a dalších žhavých tématech.

Aktuality

Další zlepšení služeb pro uživatele laserů PRÜFTECHNIK

Již mnoho let provádíme u nás v Teplicích kontroly a kalibrace většiny typů laserových přístrojů PRÜFTECHNIK, největšího světového výrobce laserových přístrojů pro ustavování rotačních strojů.


Od dubna 2017 však je LAMI KAPPA auditována a schválena firmou PRÜFTECHNIK jako inspekční pracoviště pro kontrolu a kalibraci i těch nejšpičkovějších laserových přístrojů jako např. ROTALIGN touch, ROTALIGN Ultra iS a OPTALIGN smart RS5. Naše kalibrační oddělení je vybaveno několika typy speciálních kalibračních stolic, kalibračním software a dalším unikátním zařízením.


Pro uživatele laserových přístrojů PRÜFTECHNIK to znamená další zlepšení služeb v podobě zkrácení doby kalibrace až na pouhých 24 hodin, v opravdu urgentních nebo předem domluvených případech i takzvaně „na počkání“.


Po kontrole a kalibraci přístroje obdrží uživatel inspekční certifikát s výsledky kontroly automaticky generovaný kalibračním software v anglickém a českém jazyce. Laserový přístroj je označen příslušnou známkou s vyznačením platnosti kalibrace.


LAMI KAPPA je jediným zástupcem společnosti PRÜFTECHNK ve střední a východní Evropě, který je oprávněn provádět kontroly a kalibrace laserových přístrojů, od dubna 2017 navíc i nejvyšších řad ROTALIGN touch, ROTALIGN Ultra iS a OPTALIGN smart RS5.

 

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty