Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Indukční ohřev / Indukční ohřívače EDDYTHERM

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

Indukční ohřívače EDDYTHERM

Přílohy ke stažení:

Ohřev malých, středně velkých i velmi velkých dílů až do hmotnosti 300 kg. Vysoce kvalitní, extrémně spolehlivé přístroje EDDYTHERM s neuvěřitelnou životností. Často se setkáváme s uživateli, kteří nás kontaktují po více než 20 letech od pořízení přístroje s žádostí o první servis. Chcete být též bez starostí? Dejte přednost kvalitě.

 

EDDYTHERM Portable

Skutečný přenosný indukční ohřívač s technologií vysokofrekvenčního ohřevu. Vlastní hmotnost ohřívače pouze 3,5 kg, hmotnost ohřívaného ložiska až 10 kg!
Přístroj nepotřebuje žádné trámce ani jiné volné příslušenství, je velmi kompaktní a jednoduše přenosný v tašce přes rameno. Ideální pomocník pro pracovníky údržby, servisní techniky a montážníky, kteří se pohybují v terénu.

 

EDDYTHERM 2x

Indukční ohřívač střední velikosti pro ohřívané díly do hmotnosti 80 kg. Přístroj disponuje ve standardu otočným ramenem, třemi velikostmi trámců pro různě velká ložiska a magnetickým čidlem do 250 °C. Ložiska lze ohřívat i naležato.

 

EDDYTHERM 4x

Velký indukční ohřívač na kolovém podvozku – flexibilita a robustnost i do nejtěžších podmínek. Pro ohřev dílů do hmotnosti 300 kg. Otočné rameno pro snadnou manipulaci s ložisky.

 

Více informací o indukčních ohřívačích včetně technických údajů naleznete v brožuře EDDYTHERM.

Indukční ohřívače EDDYTHERM řeší:

Související produkty:

    Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

    internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

    Mapa webu | Kontakty