Produkty

Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Indukční ohřev a nářadí pro montáž/demontáž ložisek / Indukční ohřívače SIMATHERM

Indukční ohřívače SIMATHERM

Přílohy ke stažení:

Ohřev malých, středně velkých i velmi velkých dílů až do hmotnosti 300 kg. Vysoce kvalitní a extrémně spolehlivé přístroje SIMATHERM s velmi dlouhou životností. Chcete být též bez starostí? Dejte přednost švýcarské kvalitě.

Indukční ohřívače SIMATHERM řeší:

IH 025 Volcano

Skutečný přenosný indukční ohřívač s vysokofrekvenční technologií, která znamená nejkratší dobu ohřevu v porovnání s ostatními indukčními ohřívači. Vlastní hmotnost ohřívače pouze 3,5 kg, hmotnost ohřívaného ložiska až 10 kg! Přístroj má standardně magnetické čidlo a funkci regulace výkonu v krocích po 10% (jako jediný na trhu), nepotřebuje žádné trámce ani jiné volné příslušenství, což znamená maximální univerzalitu a naopak minimální možnost poškození nebo ztráty. IH 025 Volcano je velmi kompaktní a jednoduše přenosný v tašce přes rameno. Vhodný i pro ohřev utěsněných a namazaných ložisek. Ideální pomocník pro pracovníky údržby, servisní techniky a montážníky, kteří se pohybují v terénu.

Instruktážní video k přístroji IH 025 Volcano můžete shlédnout zde.

 

IH 070

Indukční ohřívač střední velikosti pro ložiska do hmotnosti 120 kg. Přístroj disponuje ve standardu třemi velikostmi trámců pro různě velká ložiska, magnetickým čidlem a funkcí regulace výkonu v krocích 20-40-60-80-100 %. Vhodný i pro ohřev utěsněných a namazaných ložisek. Díly lze ohřívat i naležato. Volitelně je dodáván s otočným ramenem (pro všechny velikosti trámců).

Instruktážní video k přístroji IH 070 můžete shlédnout zde.

 

IH 090

Indukční ohřívač střední velikosti pro ložiska do hmotnosti 150 kg. Přístroj disponuje ve standardu otočným ramenem (platí pro všechny velikosti trámců), třemi velikostmi trámců pro různě velká ložiska, magnetickým čidlem, funkcí regulace výkonu v krocích 20-40-60-80-100 % a integrovaným ventilátorem pro non-stop provoz. Vhodný i pro ohřev utěsněných a namazaných ložisek. Díly lze ohřívat i naležato.

 

IH 210

Velký indukční ohřívač pro ložiska do hmotnosti 300 kg. Přístroj disponuje ve standardu posuvným ramenem (jako jediný na trhu), dvěma velikostmi trámců pro různě velká ložiska, magnetickým čidlem a funkcí regulace výkonu v krocích 20-40-60-80-100 %. Vhodný i pro ohřev utěsněných a namazaných ložisek. Díly lze ohřívat i naležato. Volitelně je dodáván s integrovaným ventilátorem pro non-stop provoz.

 

HPS / HPL

Elektrické ohřívací desky s regulací teploty pro ohřev více kusů malých dílů najednou. HPS pro díly s hmotností do 5 kg, HPL pro díly s hmotností do 10 kg.

 

Bearing Handling Tool

Přípravek BHT je určen pro manipulaci, otáčení a transport ložisek o hmotnosti až 500 kg, ideální pro práci se středně velkými a velkými ložisky. Typ BHT 300-500 je vhodný pro ložiska s vnějším průměrem 300 až 500mm, typ BHT 500-700 je vhodný pro ložiska s vnějším průměrem 500 až 700mm. Sada obsahuje 1 objímku, 1 pár ochranných rukavic, 1 pár držáků proti pootočení, 2 držadla, 2 popruhy. Bearing Handling Tool je unikátní řešení vyvinuté společností Simatec.

Instruktážní video k přípravku Bearing Handling Tool můžete shlédnout zde.

 

Rádi Vám poskytneme více informací o indukčních ohřívačích SIMATHERM. Neváhejte nás prosím kontaktovat.