Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Geometrická měření / Ustavování válců / PARALIGN

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

PARALIGN

Přílohy ke stažení:

PARALIGN je první inerciální měřící systém umožňující téměř okamžité měření rovnoběžnosti válců a jiných těles. Měření je velmi přesné a výsledky lze okamžitě reprodukovat. V praxi to znamená, že měření a ustavení jednotlivých válců, např. u papírenského stroje, se může provádět během krátké odstávky stroje z důvodu čištění nebo výměny nějaké části stroje. Při měření není nutná přímá viditelnost mezi referenčním a měřeným tělesem. Vzdálenost mezi těmito tělesy není limitována. PARALIGN komunikuje bezdrátově s PC nebo notebookem a naměřená data jsou zobrazována v reálném čase. Pokud nelze ve stísněných prostorech ovládat dotekovou obrazovku, je možné použít hlasové ovládání.

 

Vzhledem k použití původně vojenských technologií není PARALIGN dosud uvolněn pro prodej koncovým zákazníkům. V případě zájmu o měření přístrojem PARALIGN nás prosím kontaktujte. Děkujeme za pochopení.

 

Doporučujeme shlédnout video o principu měření přístrojem PARALIGN, které naleznete v sekci Technická podpora - Videa.

Související produkty:

    Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

    internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

    Mapa webu | Kontakty