Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Ustavování strojů / Software a příslušenství / RF modul pro bezdrátový přenos dat

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

RF modul pro bezdrátový přenos dat

RF modul umožňuje bezdrátový přenos dat mezi vysílačem (resp. přijímačem v případě přístroje ROTALIGN Ultra) upevněným na hřídeli a vyhodnocovací jednotkou. Odpadá tudíž spojovací kabel mezi těmito komponenty.

RF modul přináší:

  • zrychlení ustavování (není třeba odmotávat kabel z hřídele, pokud dojde během ustavování k jeho namotání)
  • zvýšení komfortu pro obsluhu (bezdrátové připojení umožňuje volný pohyb s přístrojem a volné otáčení hřídele)
  • vyšší bezpečnost práce (odpadá fyzické spojení komponenty na hřídeli a vyhodnocovací jednotky - velmi důležité v případě náhodného spuštění ustavovaného stroje)

PRÜFTECHNIK jako jediný výrobce laserových přístrojů pro ustavování rotačních strojů vyvinul, certifikoval a nabízí RF modul také ve verzi do výbušného prostředí!

Související produkty:

    Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

    internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

    Mapa webu | Kontakty