Software

Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Vibrodiagnostika / Software

Software

Kvalitní PC software pro analýzu dat a jejich archivaci, komunikaci s měřícími přístroji, tvorbu protokolů a návaznost na systémy řízení údržby je pro vibrodiagnostiku nutností.

Diagnostický software OMNITREND a jeho nová generace OMNITREND Center toto všechno splňuje a nabízí mnohem víc včetně komunikace s uživatelem v českém jazyce.

OMNITREND Asset View je vizualizační software s jednoduchým a jasným uživatelským rozhraním ideálním jak pro vedoucí tak i provozní pracovníky. Umožňuje mít přehled o aktuálníms tavu strojů v reálném čase odkudkoliv.

Pro uživatele, kteří nepotřebují sofistikovaný software, je k dispozici freeware VIBXPERT Utility pro přenos dat mezi přístrojem a PC a tvorbu základních protokolů.

Příznivci technické diagnostiky, praktici i studenti, mohou využít také aplikaci LamiApp, která je k dispozici zdarma. LamiApp obsahuje informace a výpočty z oblasti vibrodiagnostiky, ustavování rotačních strojů a přepočty jednotek.

Uživatelům vibrometrů VIBER X2Pro a VIBER X3 je určen software TrendView pro sledování naměřených hodnot vibrací a teploty v čase (trendování) umožňující pravidelná obchůzková měření.