Ustavování strojů

Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Ustavování strojů / Ustavování strojů

Ustavování strojů

Potřebujete přístroj pro laserové ustavování rotačních strojů? Podívejte se prosím na paletu našich produktů:

 

tab@lign - systém na bázi tabletu nebo smartphonu pro přesné ustavování horizontálních strojů. Špičková technologie Prüftechnik za velmi dostupnu cenu. Lze kdykoliv upgradovat na SHAFTALIGN.

 

SHAFTALIGN - dobře vybavený přístroj pro běžné ustavování horizontálních a vertikálních strojů, Rozšiřitelný o speciální funkce jako například ustavování strojů s vloženou hřídelí.

 

OPTALIGN touch - nadstandardně dobře vybavený přístroj pro běžné i obtížné aplikace. Přístroje řady OPTALIGN jsou etalonem ustavování již od 80-tých let. Výkonný pomocník plný praktických funkcí a unikátních patentovaných řešení pro nejsnadnější a nejrychlejší ustavování.

 

ROTALIGN touch - nejnovější generace špičkového přístroje pro ustavování jakýchkoliv rotačních strojů včetně turbín kompatibilní s potřebami Průmyslu 4.0. Měření vzájemného pohybu strojů za studena vs za tepla, měření vibrací, ustavování na více spojkách současně.

 

PULLALIGN - přístroj pro ustavování řemenic a řetězových kol. K dispozici jak v provedení s terčíky, tak ve verzi s odražečem laserového paprsku.