Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Ustavování strojů / Ustavování strojů

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

Ustavování strojů

Potřebujete přístroj pro laserové ustavování rotačních strojů? Podívejte se prosím na paletu našich produktů:

tab@lign - systém na bázi tabletu nebo smartphonu pro přesné ustavování horizontálních strojů. Špičková technologie Prüftechnik za velmi dostupnu cenu. Lze kdykoliv upgradovat na SHAFTALIGN.

SHAFTALIGN - dobře vybavený přístroj pro běžné ustavování horizontálních a vertikálních strojů, Rozšiřitelný o speciální funkce jako například ustavování strojů s vloženou hřídelí.

OPTALIGN smart RS5 - výkonný pomocník plný praktických funkcí a unikátních patentovaných řešení pro nejsnadnější ustavování.

ROTALIGN Ultra iS - špičkový přístroj pro ustavování jakýchkoliv rotačních strojů včetně turbín a pro všechny typy geometrických měření.

ROTALIGN touch - nejnovější generace špičkového přístroje pro ustavování jakýchkoliv rotačních strojů včetně turbín kompatibilní s potřebami Průmyslu 4.0.

PULLALIGN - přístroj pro ustavování řemenic a řetězových kol. K dispozici jak v provedení s terčíky, tak ve verzi s odražečem laserového paprsku.

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty