Videa

Jste na: LAMI KAPPA / Technická podpora / Videa

CENTRALIGN - profesionální systém pro ustavování vývrtů

Prohlédněte si krátké video znázorňující princip měření a ustavování vývrtů. Rychle a přesně - tak se pracuje se systémem CENTRALIGN, který je k dispozici jak pro měření kompresorů, čerpadel, převodovek a podobných zařízení, tak i ve speciální verzi pro měření parních turbín.

VIBXPERT II - FFT analyzátor a sběrač dat

VIBXPERT II je mezinárodně oceňovaný FFT analyzátor a sběrač dat s mnoha funkcemi (např. fáze, orbit, rozběh/doběh, rázový test) a moduly (např. vyvažování, dlouhodobý záznam signálu). K dispozici je široká nabídku příslušenství a PC SW OMNITREND pro další práci s daty. Přístroj i SW komunikují v češtině. VIBXPERT II je k dispozici i v provedení Balancer speciálně pro provozní vyvažování a základní analýzu vibrací. Provedení Balancer lze kdykoliv upgradovat na vysoce výkonný FFT analyzátor s měřením v obchůzce i mimo obchůzku.

ROTALIGN Ultra iS s novým senzorem sensALIGN

Ustavování rotačních strojů s přístrojem ROTALIGN Ultra iS je hračka. Nemusí Vás zajímat mrtvý chod spojky, okolní vibrace, výchozí nesouosost strojů, kvalita měření a podobné problémy. Přenechte tuto starost ROTALIGNU Ultra iS. Komunikace v českém jazyce, bezdrátový přenos dat, možnost měření vibrací jsou samozřejmostí. Technické lahůdky jako měření na více spojkách současně, měření změn vzájemné polohy strojů a podobně jsou také v repertoáru ROTALIGNU Ultra.

VIBCONNECT RF - nový bezdrátový on-line monitorovací systém

VIBCONNECT RF je ideálním řešením pro monitorování strojního parku nalézajícího se na rozsáhlé ploše. Odpadá nutnost kabelového připojení snímačů, protože data jsou ze snímačů přenášena bezdrátově. Rychlá a levná instalace, jednoduché rozšíření, bezproblémový provoz. To jsou jen některé výhody systému VIBCONNECT RF.

Proč je správné ustavení důležité?

Krátké video o důsledcích špatného ustavení rotačních strojů a o jednoduchosti korekce jejich polohy, pokud máte to správné vybavení.

PRÜFTECHNIK - vynálezce ustavování laserem

PRÜFTECHNIK - společnost, která vynalezla, vyvinula a uvedla na trh jako první na světě laserový přístroj pro ustavování rotačních strojů. Od té doby je OPTALIGN etalonem v oboru laserového ustavování. PRÜFTECHNIK - společnost, která má na svém kontě více než 300 patentů různých technických řešení.

ROTALIGN Ultra - Live Trend

Měření vzájemné polohy strojů. Zjistěte rozdíl poloh strojů v klidu a za provozu. Trápí Vás změna polohy strojů z důvodu tepelného růstu? Táhne stroj do strany potrubí po napuštění nebo natlakování? Nevíte to jistě? Zeptejte se ROTALIGNU Ultra.

PARALIGN

Princip měření rovnoběžnosti válců přístrojem PARALIGN včetně výstupu z měření. Původně vojenská technologie nalezla perfektní uplatnění v údržbě. Změřit 100 válců za směnu - žádný problém pro PARALIGN!

OPTALIGN smart

Ustavování přístrojem OPTALIGN smart. Poznejte kouzlo ustavování režimem SWEEP - plynulé otáčení hřídelí. Není jednodušší způsob...

LEVALIGN Ultra

Krátká ukázka měření rovinnosti přístrojem LEVALIGN Ultra včetně výstupů z takového měření.

|