Souhlasíte s používáním Cookies?


O firmě

LAMI KAPPA spol. s r.o. se sídlem v Teplicích byla založena v roce 1991. Od samého počátku se specializuje na prodej a servis diagnostických přístrojů a technickou diagnostiku v praxi, zejména na vyvažování rotačních částí, ustavování strojů laserovou technikou a měření a analýzu vibrací.

 

V České republice a na Slovensku LAMI KAPPA zastupuje následující společnosti:

  • PRÜFTECHNIK/FLUKE - výrobce špičkových systémů pro ustavování strojů, geometrická měření, off-line a on-line vibrační diagnostiku a vyvažování. Vynálezce ustavování strojů laserem (Německo)
  • PureSIGNAL - výrobce špičkových online systémů pro monitorování stavu strojů (Švédsko)
  • VMI International - výrobce přístrojů pro měření vibrací (Švédsko)
  • CTC (Connection Technology Center) - výrobce snímačů vibrací a dalšího příslušenství (USA)
  • SIMATEC - výrobce vysoce kvalitních indukčních ohřívačů, přípravků pro montáž a demontáž ložisek a zařízení pro automatické mazání (Švýcarsko)
  • BEHA Innovation - výrobce transportních polyesterových a polyuretanových řemenů značky BEHAbelt (Německo)
  • TLV - výrobce odvaděčů kondenzátu, redukčních a regulačních ventilů, zvedačů kondenzátu, armatur a dalšího příslušenství pro parokondenzátní systémy a přístrojů pro jejich diagnostiku (Japonsko)

Pro veškerý prodávaný sortiment zajišťuje LAMI KAPPA záruční a pozáruční servis a technickou podporu. 

 

LAMI KAPPA je členem Asociace technických diagnostiků ČR, v jejímž rámci je certifikována jako schválené školící pracoviště pro oblasti "Specialista vibrační diagnostiky" a "Technik diagnostik montážních a optických měření" včetně provádění praktických částí certifikačních zkoušek.

 

Při své činnosti LAMI KAPPA spolupracuje s výrobci měřící techniky, univerzitními lektory a dalšími specialisty. Naši pracovníci jsou školeni přímo u výrobců přístrojů.