Souhlasíte s používáním Cookies?


Vyvažování

Pro provozní vyvažování nabízíme 3 možná řešení:

VIBER X3 - vyvažování v 1 rovině tzv. tříbodovou metodou bez měření otáček. Vhodné pro nejzákladnější vyvažování jednoduchých strojů.

X-BALANCER - vyvažování v 1 a 2 rovinách. Vhodné pro standardní vyvažování většiny běžných strojů. Systém lze používat na telefonu / tabletu / notebooku nebo PC, hodí se i pro ekonomickou modernizaci starších stabilních vyvažovaček.

VIBXPERT II Balancer - špičková vyvažovačka pro vyvažování v 1 a 2 rovinách. Různé režimy vyvažování pro různé aplikace. Měření a analýza vibrací nejen pro podporu vyvažování. Možnost upgrade na vysoce výkonný FFT analyzátor vibrací.

VIBXPERT 3 Balancer - nová generace špičkového přístroje pro vyvažování rotačních strojů a analýzu jejich stavu. Měření vibrací až v 6 bodech současně (k dispozici 6 synchronních kanálů). Maximální kvalita vyvážení, minimalizace zbytkových vibrací napříč strojem. Optimalizace procesu vyvažování a jeho zrychlení. Nejen vyvažování, ale také komplexní diagnostika stroje. Rozšiřitelnost na obchůzková měření.