Souhlasíte s používáním Cookies?


Software

Kvalitní PC software pro analýzu dat a jejich archivaci, komunikaci s měřícími přístroji, tvorbu protokolů a návaznost na systémy řízení údržby je pro vibrodiagnostiku nutností.

OMNITREND Center - vyspělý diagnostický software pro přenosné přístroje VIBSCANNER 2 a VIBXPERT II a online systémy VIBGUARD Compact, VIBGUARD a VIBRONET Signalmaster. Uživatelské rozhraní v českém jazyce. K dispozici ve verzi Single User a Client/Server.

OMNITREND Asset View je vizualizační software s jednoduchým a jasným uživatelským rozhraním ideálním jak pro vedoucí tak i provozní pracovníky. Umožňuje mít přehled o aktuálním stavu strojů v reálném čase odkudkoliv.

VIBXPERT Utility - pro uživatele přístrojů VIBXPERT II a VIBXPERT II Balancer, kteří nepotřebují sofistikovaný software, je k dispozici freeware VIBXPERT Utility pro přenos dat mezi přístrojem a PC v různých formátech a tvorbu základních protokolů.

TrendView - software pro uživatele vibrometrů VIBER X2Pro a VIBER X3 umožňující sledování naměřených hodnot vibrací a teploty v čase (trendování) při pravidelných obchůzkových měření. Uživatelské rozhraní v českém jazyce.