Aktuality

Jste na: LAMI KAPPA / O firmě / Aktuality

Odborná konference DIAGO 2023

Využijte možnosti setkat se s přáteli a kolegy z oboru, vyměnit si zkušenosti a dozvědět se o aktuálních trendech! Těšíme se na setkání s Vámi.

Další typ osvědčeného přípravku Bearing Handling Tool z řady nářadí simatool

Oblíbený přípravek BHT pro manipulaci s většími ložisky má již třetí typovou řadu - BHT 200-400 - určenou pro ložiska o hmotnosti až 150 kg. Objevte i Vy výhody bezpečné, rychlé a profesionální manipulace s ložisky.

Fluke 3563 - nový bezdrátový systém pro monitorování a analýzu stavu strojů

Nový, moderní a jednoduše implementovatelný bezdrátový systém pro sledování a analýzu stavu strojů - takový je Fluke 3563. Další možnost, jak předcházet poruchám strojů a výpadkům výroby.

CTC převodníky řady SC300 – ještě lepší a univerzálnější

Nové převodníky CTC řady SC300 posouvají možnosti všestrannosti a využitelnosti do další dimenze. Plně konfigurovatelné uživatelem umožňují dostat z jednoho snímače maximum informací pro sledování stavu stroje v systémech PLC, DCS a SCADA.

Nové indukční ohřívače

Rozšiřujeme nabídku indukčních ohřívačů o vysoce kvalitní a spolehlivé přístroje SIMATHERM. Široké portfolio od nejmenších ohřívačů až po zařízení pro ohřev dílů o hmotnosti do 1200 kg. Vyrobeno ve Švýcarsku.

Nářadí pro montáž/demontáž ložisek

Nově Vám můžeme nabídnout špičková řešení pro montáž/demontáž ložisek a podobných dílů. Sady vysoce kvalitního nářadí a přípravků SIMATOOL. Dobré vybavení je základ pro správně odvedenou práci. Vyrobeno ve Švýcarsku.

SHAFTALIGN touch - Nová generace osvědčeného přístroje

S radostí představujeme SHAFTALIGN touch, nový laserový přístroj pro ustavování rotačních strojů. Příjemná obsluha, funkčnost, dobrá výbava a odolnost - ideální přístroj pro malé i větší firmy. Kvalita a špičkové know-how PRÜFTECHNIK tak, jak jste zvyklí.

ROTALIGN touch EX - nejuniverzálnější přístroj pro laserové ustavování v EX prostředí

Uživatelé vyžadující laserový přístroj pro ustavování v EX prostředí mají nyní další možnost volby - výkonný a přesto uživatelsky příjemný přístroj ROTALIGN touch EX, který dále posouvá možnosti ustavování v prostředí s nebezpečím výbuchu. Přesnost, univerzálnost, rychlost, intuitivnost a unikátní funkce, to jsou charakteristiky tohoto nového přístroje.

Změna požadavků na certifikaci v ustavování

Požadavky na certifikaci v oboru Montážní a optická měření byly upraveny. Zároveň byla s certifikační autoritou i dohodnuta speciální výhodná cena za certifikaci. Nabízí se ideální možnost pro zvýšení kvalifikace a certifikaci pracovníků. Kdy, když ne teď!

OMNITREND Asset View - vizualizace stavu strojů jinak

Možnost zobrazení stavu strojů v reálném čase na PC a mobilních přístrojích. Informace dostupné pro každého.

1 | | | |