Aktuality

Jste na: LAMI KAPPA / O firmě / Aktuality

IH 045 - první indukční ohřívač na světě s ovládáním také přes Bluetooth

IH 045 je představitelem nové generace indukčních ohřívačů. Výkonný, lehký, moderní, jednoduchý na obsluhu a za zajímavou cenu. Made in Swiss je zárukou dlouhého a bezproblémového provozu. Na nový ohřívač IH 045 jsme obzvláště hrdí, protože je dobrou kombinací technologického pokroku, kvality, využitelnosti a nákladů. Přesvědčte se o tom i Vy.

Nejmodernější online systém pro sledování a analýzu stavu strojů

Flexibilní online systém s technologií dalekého dosahu, škálovatelným rozhraním a možností využití umělé inteligence pro vyhodnocování stavu strojů.

Nové termíny školení

Vypsány nové termíny školení v Ustavování a Vibrodiagnostice. Neváhejte se přihlásit. Těšíme se na Vás.

Odborná konference DIAGO 2023

Využijte možnosti setkat se s přáteli a kolegy z oboru, vyměnit si zkušenosti a dozvědět se o aktuálních trendech! Těšíme se na setkání s Vámi.

Další typ osvědčeného přípravku Bearing Handling Tool z řady nářadí simatool

Oblíbený přípravek BHT pro manipulaci s většími ložisky má již třetí typovou řadu - BHT 200-400 - určenou pro ložiska o hmotnosti až 150 kg. Objevte i Vy výhody bezpečné, rychlé a profesionální manipulace s ložisky.

Fluke 3563 - nový bezdrátový systém pro monitorování a analýzu stavu strojů

Nový, moderní a jednoduše implementovatelný bezdrátový systém pro sledování a analýzu stavu strojů - takový je Fluke 3563. Další možnost, jak předcházet poruchám strojů a výpadkům výroby.

CTC převodníky řady SC300 – ještě lepší a univerzálnější

Nové převodníky CTC řady SC300 posouvají možnosti všestrannosti a využitelnosti do další dimenze. Plně konfigurovatelné uživatelem umožňují dostat z jednoho snímače maximum informací pro sledování stavu stroje v systémech PLC, DCS a SCADA.

Nové indukční ohřívače

Rozšiřujeme nabídku indukčních ohřívačů o vysoce kvalitní a spolehlivé přístroje SIMATHERM. Široké portfolio od nejmenších ohřívačů až po zařízení pro ohřev dílů o hmotnosti do 1200 kg. Vyrobeno ve Švýcarsku.

Nářadí pro montáž/demontáž ložisek

Nově Vám můžeme nabídnout špičková řešení pro montáž/demontáž ložisek a podobných dílů. Sady vysoce kvalitního nářadí a přípravků SIMATOOL. Dobré vybavení je základ pro správně odvedenou práci. Vyrobeno ve Švýcarsku.

SHAFTALIGN touch - Nová generace osvědčeného přístroje

S radostí představujeme SHAFTALIGN touch, nový laserový přístroj pro ustavování rotačních strojů. Příjemná obsluha, funkčnost, dobrá výbava a odolnost - ideální přístroj pro malé i větší firmy. Kvalita a špičkové know-how PRÜFTECHNIK tak, jak jste zvyklí.

1 | | | |