Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Geometrická měření / Rovinnost, vodorovnost, rovnoběžnost a pravoúhlost / INCLINEO

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

INCLINEO

Přílohy ke stažení:

INCLINEO - Vysoce přesný elektronický inklinoměr pro měření absolutních a relativních úhlů plochých povrchů nebo hřídelí bez ohledu na jejich sklon. INCLINEO je ideální pomocník při měření svislosti hřídelů, přesném měření sklonu, měření vodorovnosti, rovinnosti a pravoúhlosti. Přístroj disponuje zabudovanou bezdrátovou komunikací a vyměnitelnými držáky pro různé typy povrchů. Je kompatibilní s laserovými měřícími systémy PRÜFTECHNIK a s PC SW ALIGNMENT CENTER, který umožňuje přehlednou archivaci naměřených dat, jejich následné zpracování na PC a vytvoření profesionálních protokolů, které lze editovat dle potřeby.

INCLINEO bylo vybráno jako finalista soutěže "2009 Plant Engineering Product of the Year" vyhlašované odborným časopisem Engineering Magazine.

INCLINEO také obdrželo ocenění "Breakthrough Product of 2009" udělované specializovaným časopisem Processing Magazine.

4-40.jpg

Související produkty:

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty