Jste na: LAMI KAPPA / O firmě

logo

O firmě

Zde naleznete základní informace o společnosti LAMI KAPPA.

O firmě

LAMI KAPPA spol. s r.o. se sídlem v Teplicích byla založena v roce 1991. Od samého počátku se specializuje na prodej a servis diagnostických přístrojů a technickou diagnostiku v praxi, zejména na vyvažování rotačních částí, ustavování strojů laserovou technikou a měření a analýzu vibrací.

 

V České republice a na Slovensku LAMI KAPPA zastupuje následující společnosti:

  • PRÜFTECHNIK - výrobce špičkových systémů pro ustavování strojů, geometrická měření, off-line a on-line vibrační diagnostiku a indukční ohřev. Vynálezce ustavování strojů laserem
  • VMI International - výrobce přístrojů pro měření vibrací
  • CTC (Connection Technology Center) - výrobce snímačů vibrací a dalšího příslušenství
  • BEHA Innovation - výrobce transportních polyesterových a polyuretanových řemenů značky BEHAbelt
  • TLV - výrobce odvaděčů kondenzátu, redukčních a regulačních ventilů, zvedačů kondenzátu, armatur a dalšího příslušenství pro parokondenzátní systémy a přístrojů pro jejich diagnostiku

Pro veškerý prodávaný sortiment zajišťuje LAMI KAPPA záruční a pozáruční servis a technickou podporu. 

 

LAMI KAPPA je členem Asociace technických diagnostiků ČR, v jejímž rámci je certifikována jako schválené školící pracoviště pro oblasti "technik diagnostik vibrodiagnostik" a "technik diagnostik montážních a optických měření" včetně provádění praktických částí certifikačních zkoušek. Při své činnosti LAMI KAPPA spolupracuje s výrobci měřící techniky, univerzitními lektory a dalšími specialisty. Naši pracovníci jsou školeni přímo u výrobců přístrojů.

 

CERTIFIKÁTY

Kam dál? Pokračujte na Produkty

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty