Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Geometrická měření / Rovinnost, vodorovnost, rovnoběžnost a pravoúhlost / PENTALIGN

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

PENTALIGN

Přílohy ke stažení:

Pro měření kolmosti a rovnoběžnosti

PENTALIGN je vysoce přesné otočné pentaprisma. V kombinaci s vysílačem paprsku vytváří rovinu vytčenou odkloněným paprskem. Tato rovina je přesně kolmá k paprsku vysílanému vysílačem. Navíc, zabudovaný senzor umožňuje přesné seřízení osy rotace pentaprismy vzhledem k referenčnímu paprsku a tím minimalizaci odchylky odkloněného paprsku. Přístroj může být seřízen s vysokou přesností v pěti osách: vertikální a horizontální offset, vertikální, horizontální a axiální vychýlení.
Malá velikost a různé možnosti uchycení např. pomocí magnetů, stativu, tyček nebo přírub činí z PENTALIGNU univerzální nástroj pro geometrická měření.

Použití přístroje PENTALIGN

  • měření pravoúhlosti (kolmosti) vřetene a pracovního povrchu
  • měření rovnoběžnosti přírub tubusů větrných elektráren
  • odklánění paprsku přesně o 90°

Související produkty:

    Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

    internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

    Mapa webu | Kontakty