Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Ustavování strojů / Software a příslušenství

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

Software a příslušenství

K Vašim laserovým přístrojům PRUFTECHNIK Vám nabízíme širokou škálu příslušenství včetně PC SW ALIGNMENT CENTER, mnoha různých držáků a adaptérů, RF modulu pro bezdrátový přenos dat (i ve verzi do prostředí s nebezpečím výbuchu!) a dalších užitečných pomůcek.

Příznivci technické diagnostiky, praktici i studenti, mohou využít také aplikaci LamiApp, která je k dispozici zdarma. LamiApp obsahuje informace a výpočty z oblasti vibrodiagnostiky, ustavování rotačních strojů a přepočty jednotek.

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty