Jste na: LAMI KAPPA / Technická podpora

logo

Technická podpora

V této sekci naleznete užitečné informace jak o dodávaných přístrojích a software, tak obecně o technické diagnostice a údržbě. Zvolte si prosím z levého sloupce požadované téma.

Technická podpora

Rádi bychom využili tuto platformu jak pro podporu uživatelů námi dodaných přístrojů a software, tak pro sdílení informací se všemi, kteří se zajímají o technickou diagnostiku. V dnešní době, kdy si každý nechává informace pokud možno jen pro sebe, bychom chtěli podpořit obecné povědomí o problematice ustavování, geometrických měření, vyvažování a měření a analýzy vibrací. Pokud máte dotazy ohledně našich přístrojů nebo byste zde rádi našli něco, co zde dosud chybí, kontaktujte nás. Děkujeme. 

Kam dál? Pokračujte na Kontakt

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty