Souhlasíte s používáním Cookies?


INDUKČNÍ OHŘÍVAČE EDDYTHERM

Ohřev malých a středně velkých dílů až do hmotnosti 80 kg. Vysoce kvalitní a extrémně spolehlivé přístroje EDDYTHERM s velmi dlouhou životností. Chcete být též bez starostí? Dejte přednost švýcarské kvalitě.
INDUKČNÍ OHŘÍVAČE EDDYTHERM řeší:

indukční ohřívače eddytherm

EDDYTHERM Portable

Skutečný přenosný indukční ohřívač s technologií vysokofrekvenčního ohřevu. Vlastní hmotnost ohřívače pouze 3,5 kg, hmotnost ohřívaného dílu až 10 kg! Přístroj má standardně magnetické čidlo a funkci regulace výkonu v krocích 20-40-60-80-100 %, nepotřebuje žádné trámce ani jiné volné příslušenství, je velmi kompaktní a jednoduše přenosný v tašce přes rameno. Vhodný i pro ohřev utěsněných a namazaných ložisek. Ideální pomocník pro pracovníky údržby, servisní techniky a montážníky, kteří se pohybují v terénu.

14-221.jpg

EDDYTHERM 2x

Indukční ohřívač střední velikosti pro díly do hmotnosti 80 kg. Přístroj disponuje ve standardu otočným ramenem, třemi velikostmi trámců pro různě velká ložiska, magnetickým čidlem a funkcí regulace výkonu v krocích 20-40-60-80-100 %. Vhodný i pro ohřev utěsněných a namazaných ložisek. Díly lze ohřívat i naležato.

 

Rádi Vám poskytneme více informací o indukčních ohřívačích EDDYTHERM. Neváhejte nás prosím kontaktovat.

14-454.jpg