Souhlasíte s používáním Cookies?


Regulační ventily

TLV nabízí (elektro)pneumaticky ovládané ventily s integrovaným odlučovačem a odvaděčem kondenzátu pro parní aplikace a bez integrovaného odlučovače a odvaděče pro obecné aplikace. V sortimentu jsou také samočinné teplotní regulátory (nevyžadující elektrické napájení).

Rozsah provozních tlaků: 0 - 25 barg
Rozsah provozních teplot: 0 - 220 °C
Regulační ventily řeší:

regulační ventily a regulátory

Ucelená řada elektro-pneumatických regulačních ventilů pro pokrytí širokého spektra aplikací:


PN-COS-16

Regulační ventil pro páru s integrovaným cyklónovým separátorem, sítkem a odvaděčem kondenzátu s volným plovákem. Max. provozní tlak 16 barg, max. provozní teplota 220°C.


PN-COSR-16

Regulační ventil pro páru. Max. provozní tlak 16 barg, max. provozní teplota 220°C.


CV-COS

Regulační ventil pro páru s integrovaným cyklónovým separátorem, sítkem a odvaděčem kondenzátu s volným plovákem. I/P pozicionér integrovaný do pneumatického aktuátoru. Max. provozní tlak 16 barg, max. provozní teplota 220°C.


CV-COSR

Regulační ventil pro páru. I/P pozicionér integrovaný do pneumatického aktuátoru. Max. provozní tlak 16 barg, max. provozní teplota 220°C.


CV5

Elektro-pneumatický ventil pro páru a netoxické, nehořlavé kapaliny s I/P pozicionérem integrovaným do pneumatického aktuátoru. Max. provozní tlak 13/25 barg, max. provozní teplota 200/220°C.


CV10

Velmi univerzální a odolný elektro-pneumatický ventil se shodnou charakteristikou pro páru, vodu a vzduch s I/P pozicionérem a aktuátorem. Široký rozsah a velké Cv hodnoty. Max. provozní tlak 13/19/25 barg, max. provozní teplota 200°C.


Samočinné teplotní regulační ventily

Samočinné teplotní regulační ventily (typy TC1, TC1-S a TC2) bez elektrického napájení pro parní systémy. Široký rozsah a jednoduché nastavení.

 

Další informace a aktuální technické listy naleznete zde.