Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Geometrická měření / Rovinnost, vodorovnost, rovnoběžnost a pravoúhlost

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

Rovinnost, vodorovnost, rovnoběžnost a pravoúhlost

Hledáte univerzální systém pro měření rovinnosti, vodorovnosti, rovnoběžnosti a pravoúhlosti? Podívejte se na naše přístroje LEVALIGN Ultra a LEVALIGN Expert, které používají otočný laser a hi-tech univerzální platformu ROTALIGN Ultra. V kombinaci s vysoce přesným pentaprisma PENTALIGN změříte dokonce i rovnoběžnost dvou od sebe mnoho metrů vzdálených rovin, např. přírub tubusů větrných elektráren.

Sháníte univerzální přístroj pro měření rovinnosti, vodorovnosti, rovnoběžnosti, pravoúhlosti, svislosti i sklonu? Třeba Vám bude vyhovovat INCLINEO...

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty