Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Ustavování strojů

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

Ustavování strojů

Proč se rozhodnout pro laser od PRÜFTECHNIKU?

1. Patentovaná technologie jednoho paprsku umožňuje jeho nejrychlejší seřízení...

2. Používané nejmodernější technologie v oboru umožňují velmi přesné a vysoce opakovatelné měření.

3. Bezdrátový přenos dat mezi detektorem a přístrojem.

4. Unikátní patentovaný režim měření (intelli)Sweep - plynulé otáčení hřídelí. Jednodušší už to být nemůže...

5. Unikátní patentovaný režim měření Multipoint - ideální pro stroje s kluznými ložisky nebo obtížně otočnou hřídelí. Lze měřit v jakékoliv poloze natočení hřídele a s olejovým filmem v ložisku.

6. Unikátní režimy měření intelliPass a intelliPoint - nejpřesnější metoda pro ustavení nespojených hřídelí. Není nutné nespojené hřídele pracně natáčet do stejného úhlu.

7. Přístroje do EX prostředí. Máme řešení pro každého, kdo potřebuje přístroj do výbušného prostředí.

8. Modul pro bezdrátový přenos dat v EX prostředí - jediný na světě!

9. PC SW ALIGNMENT CENTER - nejlepší profesionální SW kompatibilní se všemi přístroji PRÜFTECHNIK. Podívejte se na příklady protokolů...

10. Krytí minimálně IP 65 respektive IP 67 je pro všechny přístroje samozřejmostí.

11. Funkce Tabulka výsledků - jednoduchá a jasná kontrola opakovatelnosti naměřených dat a tedy přesnosti měření. Možnost zprůměrovat více měření.

12. Funkce Rozšíření detektoru (neomezená velikost detektoru) - ani v případě největší nesouososti není potřeba hrubé předrovnání soustrojí.

13. USTAVOVÁNÍ STROJŮ S KARDANOVOU HŘÍDELÍ BEZ NUTNOSTI JEJÍ DEMONTÁŽE. Více informací zde

14. Přístroje i SW ALIGNMENT CENTER komunikují také v češtině. K přístrojům standardně dodáváme návody k obsluze v českém jazyce. Víme, co oceníte...

15. Kalibrace laserových přístrojů u nás v Teplicích na speciálních kalibračních stolicích od výrobce. Není potřeba posílat přístroje na kalibraci k výrobci!

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty