Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Vyvažování

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

Vyvažování

Provozní vyvažování v 1 a 2 rovinách. Různé režimy vyvažování pro různé aplikace. Měření a analýza vibrací pro podporu vyvažování. Možnost upgrade na vysoce výkonný FFT analyzátor vibrací. To a ještě více je nový přístroj VIBXPERT II BALANCER.

Máte starší stabilní vyvažovačku a přemýšlíte o její modernizaci? Hledáte ekonomické řešení? Podívejte se na měřící jednotku APT 326, která Vám umožní využít stávající mechanickou část Vaší stabilní vyvažovačky a přitom upgradovat na moderní elektroniku.

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty