Jste na: LAMI KAPPA / Produkty / Vibrodiagnostika / On-line vibrodiagnostika

logo

Produkty

Na této stránce naleznete všechny produkty a jejich příslušenství, které nabízíme.

On-line vibrodiagnostika

Provozujete rotační stroje, které jsou pro Vás kritické z hlediska výroby, bezpečnosti nebo spolehlivosti? Chcete mít vždy aktuální informace o jejich stavu? Máte na starosti bezobslužná pracoviště? Nejsou lidi? Máte zájem svěřit dohled nad Vaším strojním parkem specialistům?

Právě pro tyto případy jsou zde on-line monitorovací systémy. Stále čerstvá data, možnost provádět ad-hoc měření na dálku z kanceláře, vystavování upozornění nebo alarmů přes e-mail nebo SMS, sledování strojů na druhém konci republiky nebo i v zahraničí. Nabízíme Vám jak dodávku on-line systémů, jejich instalaci a uvedení do provozu, tak i možnost svěřit našemu on-line monitorovacímu středisku dohled nad Vašimi stroji.    

Lami kappa - zabýváme se prodejem přístrojů pro technickou diagnostiku a poskytováním služeb v této oblasti. Naší doménou jsou měření vibrací, analýza vibrací, vyvažování, ustavování (souosost) a geometrická měření centricity vývrtů, rovinnosti, přímosti a podobně. Zastupujeme společnosti PRÜFTECHNIK - přístroje pro off-line i on-line vibrodiagnostiku, vyvažování, ustavování strojů a indukční ohřev, VMI - přístroje pro měření a analýzu vibrací a vyvažování, BEHA - transportní a hnací řemeny, a TLV - odvaděče kondenzátu, ventily, armatury a další vybavení pro parní systémy.  

internetový obchod Redakční systém: webdesign Design a vytvoření webu:

Mapa webu | Kontakty